Ako si naplno užiť rozlúčku so slobodou

A je to tu! Posledných pár dní pred tým, než si poviete svoje áno. Za posledné týždne plné plánovania si sa určite cítila nadšená, ale aj plná stresu a vyčerpaná z nekonečných svadobných príprav. A tak by vôbec nezaškodilo trochu si oddýchnuť, či práve naopak, odviazať sa a vyhodiť si z kopýtka. Práve na tento účel tu je rozlúčka so slobodou. Samozrejme, tento názov je iba symbolický, avšak niektorí naozaj oslavujú akoby to mal byť ich posledný deň na slobode. Síce nezáleží, či pomenovanie zoberieš obrazne alebo doslovne, všetci si ju chceme užiť naplno. Presne preto tu mám pre teba pár tipov na vskutku nezabudnuteľnú rozlúčku so slobodou.

Koho pozvať

Na to, aby bola táto rozlúčka jedinečná, budúca nevesta by si mala vybrať dobré kamarátky, s ktorými si rozumie. Častokrát to ani nie je daným miestom, ale práve ľuďmi, ktorí sa postarajú o správny typ zábavy, ale aj o celkový dojem z akcie. Dobrí ľudia naokolo vedia naozaj vykúzliť aj z nesprávneho miesta nádherné spomienky. Väčšinou to sú výlučne družičky, avšak kľudne pozvi aj svoje ďalšie kamarátky. Treba však mať na mysli, či si všetci sadnete ako skupina. Ideálne je ak sa všetci navzájom poznajú, aby ste mohli byť uvoľnené a namiesto zoznamovania sa plne venovať relaxu, či zábave.

svadobné štamperlíky
Svadobné štamperlíky z našej dielničky nájdeš tu.

Plánovanie

Budúca nevesta by mala mať hlavné slovo pri plánovaní celkovej štruktúry. Tá je však väčšinou vyťažená z plánovania samotnej svadby, a práve preto sa hlavného organizovania zvyčajne chopia družičky. Či už pre ňu plánujú prekvapenie, alebo sa postarajú iba o detaily, mali by sa uistiť či je s všetko aspoň ako-tak v súlade s nevestinými plánmi. Je to predsa len jej lúčenie sa so slobodou. To isté platí pri vyberaní aktivít. Ak je to tehotná introvertka, asi ju nebude baviť párty plná alkoholu. A ak má budúca nevesta rada zábavu a párty v kluboch, asi ju nebude baviť opekačka na chate v lese. Tu je pár nápadov ako na to:

odznaky na rozlúčku so slobodou
Odznaky z našej dielničky nájdeš tu.

Klasická párty

Všetci poznáme tie klasické rozlúčky z filmov, kedy družičky nosia svoju kamarátku po meste z jedného klubu do druhého, alebo kričia z okien limuzíny. Ako bolo vyššie spomenuté ak máte rady poriadnu zábavu v meste, toto je rozhodne jedna z možností. Dať si na seba šerpy alebo farebné odznaky, nájsť kvalitný bar a poriadne to roztočiť. Neskôr môžete skočiť na bowling, do klubu, karaoke baru alebo kamkoľvek vás to bude ťahať. Taktiež si môžete prenajať ubytovanie/dom a celú párty zorganizovať tam. Nenachodíte sa toľko a súčasťou programu môže byť aj množstvo párty hier, ktoré sa dajú nájsť online. A či už na to budete potrebovať štamperlíky, poháre alebo vyššie spomenuté šerpy, v našom e-shope nájdete všetko potrebné. 

svadobné poháre na rozlúčku so slobodou pre nevestu a družičku
Poháre pre nevestu a družičky z našej dielničky nájdeš tu.

Wellness

Ďalšou možnosťou je poriadne si oddýchnuť pred tým, ako sa znovu vrhnete do kolotoča povinností. Pobyt vo wellnesse v prítomnosti skvelých kamarátok môže byť vskutku perfektná voľba. Víkendový pobyt v saune, bazéne a v masážnom kresle môže dokonca prispieť k tomu, aby si vo svadobný deň vyzerala omladnutá a plná energie. Niektorí zase oddychujú trávením času v nedotknutej prírode, alebo iným variantom aktívneho relaxu. Tento spôsob je skvelý pre pokojnejšie typy, alebo taktiež pre príliš vyčerpané budúce nevesty.

nevesta a družička v svadobných županoch
Župany z našej dielničky nájdeš tu.

Otvorené možnosti

V neposlednom rade, je to akcia čisto pre vás, a preto by ste si aj mali vybrať to, čo vám najviac vyhovuje. Či to už bude iba jedna noc, alebo celý víkend, veľa ľudí, alebo iba úzky kruh družičiek, to všetko záleží na vašich preferenciách. A tie sú naozaj dôležité, pokiaľ chcete mať originálnu a jedinečnú rozlúčku so slobodou. Medze sa nekladú ani menej tradičným bodom programu ako napríklad krátkemu výletu za hranice, alebo bungee-jumpingu. Však kedy sa cíti človek viac slobodný ako pri voľnom zoskoku. Každopádne, možnosti sú naozaj nekonečné a pri plánovaní rozlúčky sa v prvom rade treba zamyslieť nad tým, čo úprimne poteší nevestu.

Prajeme vám veľa štastia s plánovaním, a sme tu pre vás ak by ste na svoju rozlúčku potrebovali akékoľvek doplnky: https://www.drobnostky.sk/kategoria-produktu/rozlucka-so-slobodou/

S láskou,

Drobnôstky

Doprava nad 60€ zdarma!
Doprava nad 60€ zdarma!
Doprava nad 60€ zdarma!
Doprava nad 60€ zdarma!
Doprava nad 60€ zdarma!
Doprava nad 60€ zdarma!
Doprava nad 60€ zdarma!
Doprava nad 60€ zdarma!
Doprava nad 60€ zdarma!
Doprava nad 60€ zdarma!